פעילות ראשונה היכנסו לטופס וענו שם על כל השאלות.
פעילות שניה היכנסו לדף המסביר את תהליך עשיית הקקאו וקראו את המאמר.
פתחו דף WORD והכינו תרשים זרימה המתאר את התהליך. עשו זאת על פי מה שכתוב במאמר. הסבר להכנת תרשים זרימה ראו כאן. את הדף שמרו בתיקיית הנושא שלכם.
פעילות שלישית היכנסו לאתר "השולחן" ובחרו משם, מצד שמאל למטה, את המרשם "טארט שוקולד של ג'יימי". מצאו שם חמש מילים חדשות לכם, העבירו אותם לקובץ ה WORD שלכם, מצאו את הפירוש במילון רגיל (או במילון מקוון) וכתבו אותו ליד המילה.
פעילות רביעית המשימה היא: הכינו פרסומת לשוקולד שלכם. הפרסומת צריכה להיות בגודל של דף word . תוכלו להישתמש בתמונות שונות מתוך ה clipart  של word או להוריד תמונות ממנוע חיפוש שאתם מכירים או לצייר בעצמכם.
פעילות חמישית משימה נוספת: הכינו אריזה לשוקולד שלכם. כדי לראות כיצד מעצבים אריזות תוכלו להסתכל על אריזות של שוקולד בסופר, להסתכל על פרסומות שונות ברחוב או בטלויזיה ולהיכנס לאתר של עלית לראות שם את האריזות. על האריזה צריך להיות כתוב סוג המוצר, מה יש בו, משקל, מחיר, תמונה ושם היצרן. כדי להכין אריזה, לחצו כאן. כדי לקשט את האריזה תוכלו להשתמש באותם מקורות של תמונות מהמשימה הקודמת.
פעילות שישית היכנסו לדף המתכון וראו את הפעילות הרשומה מתחת למתכון.
פעילות שביעית והפעם משהו קליל! על דף שקבלתם בכיתה מופיעות המילים של שני שירים: "אני אוהב" של יונתן גפן ו"ריח של שוקולד" גם הוא של יונתן גפן. בחרו לכם שיר אחד והכינו לו מצגת. דוגמאות של שתי עבודות תוכלו לראות כאן וכאן.